Utställare 20192019-08-16T09:32:53+00:00

Utställare 2019

Tips! För mobilbesökaren, tabellen nedan går att scrolla i sidled!

Företag Båtmodeller Beskrivning Läs mer
1852 Motorbåt www.1852.se
AMT Motorbåt www.amtboats.se
Anytec A 27 C, A 23, A 21 Motorbåt www.anytec.se
Aquador 25 HT, 27 HT, 30 HT, 35 HT Motorbåt www.aquadorboats.fi/
Axopar Motorbåt www.axopar.se
Bella Boats 25 HT, 27 HT, 30 HT, 35 HT Motorbåt www.aquador.se
Bella Boats 620 DC, 620 C550 BR, 640 DC Motorbåt www.bellaboats.fi
Buster Motorbåt www.mmgmarine.se
Carisma Yachts Hollänsk Slup www.carismayachts.se
Clean Boat Båtbottenduk www.cleanboat.se
Didriksons Visning och försäljning av Didriksons www.didriksons.com/se/
Falcon BR 6, BR 7, BR 8 Motorbåt www.falconboats.fi
Finnmaster Motorbåt www.mmgmarine.se
Flipper 650 DC, 800 DC Motorbåt www.bellaboats.fi
Gemi Boats GeMi Alu www.gemiboats.dk
Gunnar Bylund Kia bil www.gunnarbylund.se
Haki Ställningssystem www.haki.se
Handelsbanken Båtfinansiering www.handelsbanken.se/karlshamn
Inter Lift Båtlyft www.interlift.se
Jeanneau Motorbåt www.mmgmarine.se
Jonetti Båttillbehör www.jonetti.se
Karlshamn Energi Solcellslösningar för båtar samt aktivitet för barn och vuxna. www.karlshamnenergi.se
Kolletåget Citytåg www.kolletaget.se
Linder 460 Arkip, 530 Arkip Motorbåt www.linder.se
Marinkompaniet Motorbåt www.marinkompaniet.com
Malena Olsson, Konstnär Vernissage/Konstutställning www.malenaolsson.com
Mercury Inflatable XW 48 DC, XW 53 CC Motorbåt www.mercurymarine.com/sv/se/
Micore XW 48 SC, XW 53 CC, 628 CC Motorbåt www.micore.se
MMG Motorbåt www.mmgmarine.se
Navico Båtelektronik www.navico.com
Nimbus Motorbåt www.nimbus.se
Ockelbo B 2 CAB Motorbåt www.ockelboboats.se
Riksföreningen Gästhamnar Sverige www.gasthamnarsverige.se
Sandström 565 Classic Motorbåt www.sandstrominnovation.se
Securmark Båttillbehör www.securmark.se
Silver Eagle BRX, Shark BRX, HawkBR, Fox BR Motorbåt www.silverboats.fi
Sjöräddningssällskapet Sjöräddning www.sjoraddning.se
Sparbanken Aktiviteter för barn www.sparbankenikarlshamn.se
Svedea Båtförsäkring www.svedea.se
Svenska Kryssarklubben Seglingar www.sxk.se
Techmedico Hjärtstartare www.techmedico.se
Terhi 475 BR, 475 Motorbåt www.terhitec.fi
TG 5.9, 6.9 Motorbåt www.frejamarine.fi
Vägga Rökeri Rökt lax www.vaggarokeri.se
Uttern D77, D65, D 59, S 65, S 59, S 53, T 65, T 59, T 53 Motorbåt www.uttern.com
Yacht Broker Båtmäklare www.yachtbroker.se
Yamarin Motorbåt www.mmgmarine.se
Watski Båttillbehör www.watski.se